Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

VI edycja Szkoły Pompowej

Data: 5 Luty 2021

Zbliża się szósta edycja kursu „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie.

więcejVI edycja Szkoły Pompowej 

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest zaproszenie do składania ofert na przedstawienie pomysłu na formę ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej kierowanej do lekarzy POZ, mającej na celu zwiększenie poziomu wiedzy oraz skali diagnostyki cukrzycy.

więcejKampania „Dbamy — badamy” 

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 24 stycznia br. zmarł Prof. dr hab. n. med. Franciszek Kokot — nestor, wielka osobowość polskiej i światowej medycyny.

więcejŚp. prof. dr hab. n. med. Franciszek Kokot 

Zapraszamy do udziału w XXII Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 27-29 maja 2021 r. w formule on-line.

więcejXXII Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego  

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu na Grant Naukowy PTD w 2021 roku.

więcejRegulamin Konkursu na Grant Naukowy PTD w 2021 r. 

Każdy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci możliwości wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego podczas XXII Zjazdu Naukowego PTD w Warszawie, w dniu 27 maja 2021 r.
Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń udziału w Konkursie.

więcej Regulamin Konkursu na nagrody naukowe PTD w 2021 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur organizatora i lokalizacji XXIV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2023 r.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur organizatora i lokalizacji XXIV Zjazdu Naukowego PTD w 2023 r. 

Świąteczne życzenia

Data: 21 Grudzień 2020

Pięknych Świąt Bożego Narodzenia w bliskości uczuć tych, których kochamy oraz zdrowia, radości, wszelkiej pomyślności i wielu dobrych wydarzeń w Nowym Roku 2021!

więcejŚwiąteczne życzenia 

VI Konferencja POST ISPAD/ADA/ATTD

Data: 30 Listopad 2020

Zapraszamy do udziału w VI edycji konferencji POST ISPAD/ADA/ATTD.

więcejVI Konferencja POST ISPAD/ADA/ATTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: