Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Każdy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci możliwości wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego podczas XXI Zjazdu Naukowego PTD w Łodzi, w dniu 14 maja 2020 r.

więcejRegulamin konkursu na nagrody naukowe PTD w 2020 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zasady uczestnictwa członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Konkursie na przeprowadzenie badań z zakresu diabetologii, w którym nagrody pochodzą z funduszu nagród Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejRegulamin konkursu na Grant Naukowy PTD w roku 2020 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego organizowanego w dniu 15 maja 2020 r. podczas XXI Zjazdu Naukowego PTD.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego, który odbędzie się w dniu 15 maja 2020 r. podczas XXI Zjazdu Naukowego PTD w Łodzi  

Zapraszamy do lektury podręcznika wydanego pod patronatem Towarzystwa Edukacji Terapeutycznej w Cukrzycy oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejPodręcznik intensywnej samoopieki i samokontroli dla osób z cukrzycą 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu na Najlepszą Naukową Pracę Studencką, który odbędzie się w Łodzi podczas XXI Zjazdu PTD, w dniach 14-16 maja 2020 roku.

więcejRegulamin Konkursu na Najlepszą Naukową Pracę Studencką podczas XXI Zjazdu PTD 

Świąteczne życzenia

Data: 19 Grudzień 2019

W ten szczególny czas niech ogarnie nas betlejemskiej gwiazdy blask. Radujmy się i pielęgnujmy to wielkie dobro, które niosą Święta Bożego Narodzenia. Utrwalajmy piękne chwile, cudowne emocje, zawieśmy myśli na tym, co jest ważne w życiu...

więcejŚwiąteczne życzenia 

Śp. Jerzy Maksymilian Loba

Data: 12 Grudzień 2019

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. Jerzego Maksymiliana Loby, członka Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, wieloletniego kierownika Kliniki Diabetologii i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi...

więcejŚp. Jerzy Maksymilian Loba 

Wczoraj ukazała się informacja prasowa, iż w preparatach merforminy produkowanej w fabrykach w Chinach i Indiach znajdują się podwyższone Ilości N-nitrozodimetyloamina (NDMA).

więcejStanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie diabetologii 

Uprzejmie prosimy o zaktualizowanie oraz uzupełnienie listy i danych członków Sekcji Pediatrycznej PTD. Mogą Państwo tego dokonać drogą mailową pisząc na adres sekretarza sekcji, prof. Barbary Głowińskiej-Olszewskiej, lub w trakcie konferencji PAD - Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej, która odbędzie się w Bełchatowie 6-7 grudnia 2019 r. (w tym celu zapraszamy do punktu rejestracji PAD).

więcejAktualizacja listy członków Sekcji Pediatrycznej PTD 

Szanowni Państwo,

informujemy, że wybory Zarządu Sekcji Pediatrycznej PTD odbędą się 10 stycznia 2020 r., o godzinie 21.00, podczas konferencji V POSTISPAD / ADA / ATTD.

więcejTermin wyborów do Zarządu Sekcji Pediatrycznej PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: