Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

V Konferencja Cukrzyca i ciąża

Strona www: trudnaciaza.pl

Data rozpoczęcia: 17 Listopad 2018

Data zakończenia: 17 Listopad 2018

Miejsce: Polska

Miejscowość: Poznań

Kraj: Poland

Drogie Koleżanki i Koledzy,

Szanowni Państwo,

Także tej jesieni, już po raz piąty, w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na konferencję Cukrzyca i ciąża, która odbędzie się w dniu 17.11.2018 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, także i w tym roku przewidujemy interdyscyplinarny charakter konferencji, zapraszając do grona Wykładowców uznane Autorytety zajmujące
się diabetologią położniczą. W tym roku chcemy również poświęcić uwagę zagadnieniom związanym z otyłością i ciążą oraz praktycznym aspektom prawidłowego odżywiania i dietoterapii w tych schorzeniach u ciężarnych.

Wzorem lat ubiegłych, chcemy również kontynuować cenioną przez Państwa formułę warsztatów i analizy przypadków klinicznych, które stwarzają możliwości dyskusji praktycznych zagadnień istotnych dla klinicystów chcących jak najlepiej służyć tej grupie ciężarnych.

Wierzymy, że organizowana po raz piąty konferencja spotka się ponownie z Państwa pozytywnym przyjęciem, jako spotkanie naukowo-szkoleniowe szerokiego gremium słuchaczy zajmujących się otyłością, cukrzycą i ciążą, jako forum edukacji, wymiany poglądów i wspólnego wypracowywania rekomendacji, przyczyniających się do zapewnienia nowoczesnej i stojącej na wysokim poziomie opieki medycznej adresowanej do tej rosnącej populacji młodych kobiet.

Zgłoszenia prosimy kierować do p. Magdaleny Owczarczak, na adres mailowy: kontakt@trudnaciaza.pl, z dopiskiem Konferencja „Cukrzyca i ciąża”.
Rejestrować możemy tylko tych uczestników, którzy dołączą dowód wpłaty i wypełniony kwestionariusz zgłoszeniowy.
Koszt udziału w Konferencji: 250,00 PLN
Wpłaty prosimy kierować na konto: 53 1020 4027 0000 1902 0361 4419

 

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. Ewa Wender–Ożegowska

 

Kierownik Kliniki Rozrodczości UMP

Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Człowieka.

 Program [4,03 MB]

Więcej informacji i rejestracja1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: