Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

„Życie z cukrzycą” w Dzień Cukrzycy

20 Listopad 2017

14 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. Tegoroczne hasło odwołuje się do problemów związanych z cukrzycą, które z jednej strony są zależne od płci, a z drugiej – inne dla mężczyzn i kobiet. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni z cukrzycą częściej niż inne osoby zapadają na chorobę niedokrwienną serca i udar mózgu, rozwijają niewydolność nerek, tracą wzrok. Z drugiej strony, cukrzyca generuje wiele odrębności i okazuje się, że tak naprawdę miewa płeć.
Z tej okazji w dzienniku Rzeczpospolita ukazuje się już 8. edycja publikacji „ŻYCIE Z CUKRZYCĄ”. Polskie Towarzystwo Diabetologiczne po raz kolejny objęło ją swoim patronatem. Publikacja jest dostępna w dzienniku Rzeczpospolita i online – na stronie: http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2017/11/Zycie-z-cukrzyca_listopad_2017.pdf lub w załączniku poniżej.

 Życie z cukrzycą 2017 [3,30 MB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: