Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Zapraszamy na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD

10 Styczeń 2018

Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Zarządu Głównego Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD, która odbędzie się w dniach 12–14 kwietnia 2018 r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.

Zgodnie z wieloletnią tradycją Konferencja skierowana jest do szerokiego grona specjalistów zajmujących się diagnostyką i leczeniem dzieci, młodzieży oraz młodych dorosłych chorych na cukrzycę, jak również do pediatrów, internistów i lekarzy medycyny rodzinnej. Do udziału zapraszamy również pielęgniarki edukacyjne, dietetyków i psychologów.

Mamy nadzieję, że program naukowy Konferencji pozwoli na pogłębienie naszej wiedzy oraz wymianę doświadczeń pomiędzy ośrodkami, a spędzone wspólnie dni będą sprzyjały jeszcze silniejszej integracji naszego środowiska.

Informacje dotyczące programu Konferencji, wysyłania streszczeń oraz warunków uczestnictwa będą zamieszczone na stronie polpediab.edu.pl.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski

dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska

 Informacje [658,64 kB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: