Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

8th Minkowski EASD Advanced Postgraduate Course in Clinical Diabetes

31 Styczeń 2018

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Cukrzycą 8th Minkowski EASD Advanced Postgraduate Course in Clinical Diabetes. Wydarzenie to odbędzie się tradycyjnie we Wrocławiu – w dniach 22–24 lutego br.

Udział w Kursie jest bezpłatny, niezbędna jest czynna znajomość języka angielskiego, gdyż wszystkie warsztaty i wykłady odbywają się w tym języku (nie przewiduje się symultanicznego tłumaczenia).

Program Kursu jest adresowany do wszystkich lekarzy zajmujących się leczeniem chorych na cukrzycę, a w szczególności do tych, którzy w diabetologii stawiają pierwsze kroki.

Osoby zainteresowane prosimy o niezwłoczne wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie go na podany w nim e-mail. Program Kursu oraz formularz (registration form) znajdują się tu oraz niżej w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

Leszek Czupryniak
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

 8th EASD Minkowski Course Wroclaw Programme [156,43 kB]1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: