Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

V Konferencja Cukrzyca i ciąża

Także tej jesieni, już po raz piąty, w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na konferencję Cukrzyca i ciąża, która odbędzie się w dniu 17.11.2018 r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Więcej

V edycja Szkoły Pompowej PTD

Data: 6 Grudzień 2018

Zbliża się piąta edycja kursu „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie.

więcejV edycja Szkoły Pompowej PTD 

Polecamy udział w kongresie, który odbędzie się w dniach 20–22.06.2019 we Lwowie.

więcejKolejny kongres z cyklu Donau Symposium już w czerwcu 2019 we Lwowie 

VII Pediatryczna Akademia Diabetologii

Data: 29 Październik 2018

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w VII Pediatrycznej Akademii Diabetologii, która odbędzie się w dniach 7–8 grudnia 2018 roku w Słoku k/Bełchatowa.

Przewodniczący Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski
dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska

więcejVII Pediatryczna Akademia Diabetologii 

Szanowni Państwo,

Zarząd Główny PTD uprzejmie zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XXI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2020 roku i XXII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2021 roku.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XXI oraz XXII Zjazdu Naukowego PTD 

20 czerwca 2018 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium PTD/Eli Lilly przeznaczonego na sfinansowanie wyjazdu na Zjazd EASD w Berlinie (1–5 października 2018 r.). Zachęcamy do uczestnictwa w programie stypendialnym.

więcejRegulamin przyznawania stypendiów PTD — Eli Lilly 2018  

Bezpłatny udział w sesjach pompowych Donau Symposium!

więcejBezpłatny udział w sesjach pompowych Donau Symposium! 



1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: