Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Do 31 sierpnia 2017 r. czekamy na zgłoszenia kandydatur przez członków PTD, oddziały PTD, kliniki uniwersyteckie i pozaakademickie ośrodki diabetologiczne z całego kraju. Zjazd powinien trwać 3 dni w terminie od 4 maja do 2 czerwca 2019 r.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XX Zjazdu PTD 

W dniach 17 i 18 maja w Poznaniu odbędzie się kurs wprowadzający III edycji Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Jest to program ustawicznego szkolenia w zakresie stosowania zaawansowanych technologii w leczeniu cukrzycy.

więcejProgram ustawicznego szkolenia w zakresie stosowania zaawansowanych technologii w leczeniu cukrzycy. Kurs wprowadzający. III Edycja  

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się rekrutacja do III edycji Szkoły Pompowej PTD. Do osób zakwalifikowanych na kurs została wysłana korespondencja potwierdzająca fakt przyjęcia na szkolenie. Jeżeli ubiegali się Państwo o uczestnictwo w kursie, a taka korespondencja do Państwa nie dotarła, prosimy o kontakt z biurem PTD.

więcejIII edycja Szkoły Pompowej - koniec rekrutacji 

Informujemy, iż kurs zamykający II edycję Szkoły Pompowej PTD wraz z egzaminem kończącym będzie miał miejsce w dniach 23 i 24.03.2017.

więcejInformacja dotycząca terminu kursu zamykającego II edycję Szkoły Pompowej PTD 

Wręczenie dyplomów

Data: 1 Czerwiec 2016

5 maja, podczas uroczystości otwarcia XVII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, wręczono dyplomy wszystkim osobom, które zdały egzamin i ukończyły I edycję Szkoły Pompowej PTD.

więcejWręczenie dyplomów 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: