Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Ogłoszenia, oferty

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest zaproszenie do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego na przeprowadzenie audytu w zakresie działalności finansowo – księgowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (dalej: PTD).

więcejZaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie audytu w zakresie działalności finansowo – rachunkowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne z siedzibą w Gdańsku jest organizatorem XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 21 – 23 maja 2014 r. we Wrocławiu.

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

I. Informacje podstawowe

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne z siedzibą w Gdańsku jest organizatorem XV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 15 – 17 maja 2014 r. w Gdańsku (dalej: Zjazd) dla 2000 – 2500 uczestników. Za organizację Zjazdu ze strony Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odpowiada Komitet Organizacyjny pod przewodnictwem dr med. Bogumiła Wolnika oraz Zarząd Główny PTD reprezentowany przez Prezesa prof. Leszka Czupryniaka.

więcejZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT na organizację XIV ZJAZDU POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIABETOLOGICZNEGO 

1. Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na organizację XV Zjazdu Naukowego PTD w 2014 r.

2. Zjazd powinien odbyć się w terminie od 9 maja do 2 czerwca 2014 r.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na organizację XV Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2014 r. 

Szanowni Państwo!

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT na organizację XIV ZJAZDU POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIABETOLOGICZNEGO

miejsce i data: Łódź, 23-25 maja 2013 r.
Przewidywana liczba uczestników: 2500-3000 osób
Komitet Organizacyjny: prof. nadzw. dr hab. med. Leszek Czupryniak – przewodniczący
Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego
Ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź
E-mail: ;

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XIV ZJAZDU POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIABETOLOGICZNEGO 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: