Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Zjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus”

27 Marzec 2018

Szanowni Państwo,

drogie Koleżanki, drodzy Koledzy,

chciałbym ponownie zwrócić Państwa uwagę na Zjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus”, organizowany przez Central European Diabetes Association, który odbędzie się w tym roku z Krakowie w dniach 14–16.06.2018 roku.

Będzie to wyjątkowa okazja na wysłuchanie u nas w kraju szeregu wybitnych diabetologów z całej Europy, liderów badań klinicznych, świetnych praktyków, listę wykładowców znajdziecie Państwo na stronie Zjazdu www.donau2018.jordan.pl

Jednym z ważnych tematów sesji będą zaawansowane technologie stosowane w cukrzycy, praktyczne aspekty ich wykorzystania.

Wśród znakomitego grona wykładowców znaleźli się między innymi:

- prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

- prof. Bernard Gehr (autor doskonale znanego Państwu podręcznika przetłumaczonego przez ośrodek Poznański)

- prof. Ohad Cohen (znakomity praktyk i dydaktyk, bardzo doświadczony w zakresie leczenia przy zastosowaniu pompy 640G)

- prof. Roger Lehmann (lider przeszczepów wysp trzustkowych w Europie, pracujący także w oparciu o nowoczesne technologie ciągłego monitorowania glikemii)

...i wielu, wielu innych.

Prócz wykładów plenarnych planowane są specjalne sesje o typie „Spotkań z ekspertem” (prof. Bernard Gehr, prof. Ohad Cohen).

Jestem przekonany, że sesje technologiczne, które będą miały miejsce w trakcie Donau Symposium, znakomicie wpiszą się w program kształcenia w ramach Szkoły Pompowej PTD.

Serdecznie Państwa zapraszam i zachęcam do rejestracji

Tomasz Klupa1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: