Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Zaproszenie na konferencję „Cukrzyca i ciąża”

17 Wrzesień 2019

Szanowni Państwo,

wprawdzie w tej chwili mamy lato w całej pełni i najdłuższe dni w roku, jednak już dzisiaj zapraszamy Państwa jesienią do Poznania na kolejną edycję naszej corocznej konferencji „Cukrzyca i ciąża", która odbędzie się 16 listopada 2019 roku.

Z radością stwierdzamy, że nasze listopadowe spotkania na dobre zagościły w kalendarzu Państwa spotkań zawodowych. Jest to dla Komitetu Organizacyjnego źródłem motywacji, aby regularnie zapraszać do wspólnych dyskusji i dzielenia się doświadczeniami.

Jak co roku, zaprosiliśmy do udziału Wykładowców reprezentujących różne dyscypliny kliniczne. Mamy nadzieję, że i tym razem tematyka Konferencji da impuls do udoskonalania naszej codziennej praktyki klinicznej i stawiania czoła wyzwaniom, przed jakimi staje zarówno ciężarna z cukrzycą, jak i opiekujący się nią wielospecjalistyczny Zespół.

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. n med. Ewa Wender-Ożegowska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Organizatorzy:

Klinika Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka

Data: 16.11.2019 r.

Miejsce: Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Rokietnicka 8, 60-806 Poznań

Zgłoszenia:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu: klinrozrod@gpsk.ump.edu.pl, z dopiskiem: "Konferencja Cukrzyca i Ciąża". Warunkiem wpisania na listę uczestników konferencji jest dołączenie do zgłoszenia dowodu wpłaty za udział w konferencji oraz podanie przy zgłoszeniu danych do faktury: numeru NIP oraz numeru telefonu.

Opłata konferencyjna: 270 zł

Płatności prosimy dokonywać na poniższe konto:

Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka

PKO BP II o/Poznań 53 1020 4027 0000 1902 0361 4419

Program konferencji:

 Program konferencji [21,71 kB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: