Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

XXI Zjazd PTD w formule on-line!

14 Maj 2020

Drogie Koleżanki i Koledzy,

dziś właśnie miał rozpoczynać się XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, zaplanowany tradycyjnie w maju, w dniach 14–16 tego pięknego, wiosennego miesiąca roku. COVID-19 zmienił plany wielu na całym świecie, także i nasze.

Cieszyliśmy się wszyscy na to spotkanie – My, Uczestnicy i My, Organizatorzy. Zarząd Towarzystwa przygotował bardzo interesujący program naukowy, zaprosiliśmy wielu znamienitych gości – autorytety naukowe z zagranicy i kolegów z całej Polski. Gospodarze pragnęli ugościć wszystkich szczególnie atrakcyjnie i ciepło w relacji ciekawego programu naukowego, spotkań towarzyskich, koncertu charytatywnego, radości bycia ze sobą.

Mimo przeciwności losu, XXI Zjazd PTD jednak się odbędzie, choć w zmienionej formule. Nie będzie, co prawda, osobistych spotkań z uściskami dłoni, ale głównie w wersji on-line z szansą na rekordową liczbę uczestników transmisji wideo. Gdzie, jak nie w Łodzi filmowej?

Gorąco zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, jakie dla Państwa szykujemy w dniach 27–29 sierpnia 2020 roku. Dalsze szczegóły organizacyjne prześlemy Państwu wkrótce.

Niech w tych dniach, zgodnie z mottem XXI Zjazdu PTD, diabetologia będzie w centrum naszej uwagi!

Życząc nam wszystkim jak najszybszego powrotu do normalności, oczekujemy z zaciekawieniem na nasze spotkanie. Mamy ufność i nadzieję oraz wielkie pragnienie i życzenia, aby XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w tej wyjątkowej sytuacji odbył się i dał zarówno Uczestnikom, jak i Organizatorom niezapomniane wrażenia.

W imieniu Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Prof. Katarzyna Cypryk

Prof. Agnieszka Szadkowska1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: