Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Wydarzenia

Zapraszamy do udziału w Jesiennym Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się 30 września 2018 roku w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre przy ul. Towarowej 2 w Warszawie.

więcejJesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w Sopocie 3–5 grudnia 2015 roku.

więcejVII Konferencja Czasopisma Choroby Serca i Naczyń. VI Zimowe Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego 

Serdecznie zapraszamy na VI Spotkanie po EASD połączone z IV Konferencją Czasopisma „Diabetologia Kliniczna”, które odbędzie się w Warszawie w dniach 16–17 października 2015 roku.

więcejVI Spotkanie po EASD. IV Konferencja Czasopisma „Diabetologia Kliniczna” 

Serdecznie zapraszamy na Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Katowicach 21 lutego 2015 roku.

więcejZimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Katowice 

Serdecznie zapraszamy na Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Poznaniu 28 marca 2015 roku.

więcejWiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Poznań 

Serdecznie zapraszamy na Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 czerwca 2015 roku.

więcejLetnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Gdańsk 

Serdecznie zapraszamy na Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2015 roku.

więcejJesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Warszawa 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Repetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r., które odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2015 roku w Krakowie.

więcejRepetytorium z diabetologii - Najnowsze zalecenia PTD 2015 r. 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

więcejVII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: