Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

VIII Pediatryczna Akademia Diabetologii

26 Listopad 2019

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ósmej edycji Pediatrycznej Akademii Diabetologii (PAD) organizowanej przez Sekcję Pediatryczną Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego pod patronatem Fundacji „Pomoc Młodym Diabetykom”, która odbędzie się w dniach 6-7.12.2019 r. w Hotelu Wodnik
w Słoku /k. Bełchatowa.

Opierając się na wieloletnich doświadczeniach Akademię adresujemy do całych diabetologicznych zespołów terapeutycznych: do lekarzy diabetologów, endokrynologów-diabetologów dziecięcych, pielęgniarek edukacyjnych, dietetyków oraz psychologów.

Jak co roku podczas PAD odbędą się wykłady, debaty oraz warsztaty dotyczące praktycznych aspektów terapii dzieci, młodzieży i młodych dorosłych chorych na cukrzycę.

Tematami przewodnim w tym roku będą „Powikłania makronaczyniowe w cukrzycy typu 1” oraz „Nowemożliwości terapii i kontroli glikemii w cukrzycy typu 1”.

Naszą grupę wykładowców poszerzą w tym roku specjaliści w zakresie kardiologii i hipertensjologii:
prof. dr hab. M. Litwin, prof. dr hab. Z. Peruga.

Gościem specjalnym tegorocznej PAD będzie dr Peter Adolfsson – ekspert ISPAD w zakresie nowoczesnych technologii w leczeniu cukrzycy oraz aktywności fizycznej.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizatorów Pediatrycznej Akademii Diabetologii

Prof. dr. hab. n. med.
Agnieszka Szadkowska

Prof. dr hab. n. med.
Wojciech Młynarski

Dalsze informacje: www.polpediab.edu.pl

 POBIERZ ZAPROSZENIE [1,08 MB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: