Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

VII Konferencja im. J. W. Grotta - nowości w diabetologii - zaproszenie

11 Styczeń 2017

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w VII Konferencji im. J. W. Grotta- nowości w diabetologii, która odbędzie się w dniach 3-4 lutego 2017 w hotelu DoubleTree by Hilton przy ul. Łąkowej 29 w Łodzi. Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia wraz z rejestracją online znajdują się na stronie www.grott.edu.pl.

Ubiegły rok, tak jak lata poprzednie, utwierdzają nas jednoznacznie w przekonaniu, że konferencja diabetologiczna jest potrzebna i znajduje wielu odbiorców. Co roku uczestniczy w niej coraz większa liczba uczestników. Mamy nadzieję, że i tym razem w konferencji weźmie udział szerokie grono lekarzy diabetologów i internistów pracujących w szpitalach miejskich i wojewódzkich, a także lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej - tych, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć bezpośrednio w tegorocznych zjazdach Amerykańskiego i Europejskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego.

Jak zawsze konferencje naukowe, w których uczestniczy tak wiele osób - lekarzy, pielęgniarek, dietetyków i edukatorów - są unikalną formą wymiany wiedzy i doświadczeń oraz okazją do konsolidacji środowiska medycznego wokół problemów ludzi chorujących na cukrzycę.

Planujemy sesje wykładów naukowych oraz równoległą sesję dla pielęgniarek, dietetyków, edukatorów i innych pracowników niemedycznych, zawodowo zajmujących się cukrzycą.

W imieniu Rady Naukowej Konferencji
Prof. dr hab. med. Katarzyna Cypryk

 Program konferencji [2,41 MB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: