Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Rekrutacja do III edycji szkoły pompowej

12 Styczeń 2017

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do III edycji szkoły pompowej PTD zostanie zamknięta w dniu 27 stycznia 2017 r. Informacje na temat szkolenia znajdą Państwo na stronie internetowej PTD: https://cukrzyca.info.pl/aktualnosci/szkola_pompowa_iii_edycja_juz_wkrotce.

Dla usprawnienia kończącego się niebawem procesu rekrutacji proponujemy następującą „szybką ścieżkę” postępowania:

1. Pobranie i wypełnienie przez kandydata podania ze strony PTD: https://cukrzyca.info.pl/szkola_pompowa/nabor_do_szkoly_pompowej.

2. Przesłanie przez kandydata uzupełnionego wniosku do konsultanta wojewódzkiego, który zatwierdza wniosek, potwierdzając to pieczęcią.

3. Skan zatwierdzonego przez konsultanta wojewódzkiego wniosku należy przesłać do PTD ( ), podając w tytule korespondencji: Szkoła Pompowa.

4. Informacje o przyjęciu na kurs zostaną rozesłane do kandydatów najpóźniej do dnia 15 lutego 2017 r. W przypadku zgłaszania przez konsultanta wojewódzkiego więcej niż 2 kandydatów prosimy o wcześniejszy kontakt z koordynatorem projektu, prof. Tomaszem Klupą ( ). Wypełnienie przez kandydata ankiety zgłoszeniowej jest z punktu widzenia PTD kluczowe, dlatego o jej wypełnienie i przesłanie do PTD prosimy także te osoby, które już wcześniej zostały zgłoszone do udziału w III edycji Szkoły Pompowej PTD przez konsultantów wojewódzkich bezpośrednio do Konsultanta Krajowego lub koordynatora projektu.1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: