Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Regulamin Konkursu im. Kazimierza Funka na najlepszą publikację naukową z dziedziny diabetologii i chorób metabolicznych w 2018 r.

13 Marzec 2019

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu na najlepszą publikację naukową z dziedziny diabetologii i chorób metabolicznych w 2018 r. im. Kazimierza Funka.

Celem konkursu jest uhonorowanie trzech publikacji z dziedziny diabetologii i chorób metabolicznych i przyznanie indywidualnych nagród pieniężnych autorowi publikacji lub pierwszemu autorowi w przypadku prac zbiorowych, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas Ceremonii Otwarcia XX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w Lublinie w dniach 16–18 maja 2019 r.

Pobierz Regulamin Konkursu:

 Regulamin Konkursu_im._K._Funka [152,36 kB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: