Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Komunikat o zmianie terminu XXI Zjazdu PTD

16 Marzec 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy XXI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego,

sytuacja epidemiologiczna związana z zakażeniami nowym koronawirusem SARS-Cov-2 i szerzeniem COVID-19 w naszym kraju i na świecie, budząca troskę i pełną mobilizację społeczeństwa, a szczególnie osób wykonujących zawody medyczne, przyczynia się do podjęcia decyzji o zmianie terminu XXI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Najważniejsze w kraju wydarzenie diabetologiczne odbędzie się w dniach 27-29 sierpnia 2020 r. Zmianie ulega data, miejsce Zjazdu pozostaje. Spotkamy się Łodzi, która w ostatnim tygodniu sierpnia będzie Centrum polskiej diabetologii. Piękne tereny Expo-Łódź pozostają miejscem kongresu.

Pragniemy, aby program naukowy XXI Zjazd PTD nie uległ zmianie, a ewentualne modyfikacje będą spowodowane ograniczeniem dostępności wykładowców.

Obecna sytuacja to wielka lekcja i trudne wyzwanie dla każdego z nas. Pozostajemy w ufności, że świat powróci do równowagi i poradzi sobie z pandemią wkrótce, a w sierpniu doświadczymy radości spotkania w Łodzi na XXI Zjeździe PTD.

W tych wyjątkowych okolicznościach, bądźmy razem.

W imieniu Organizatorów XXI Zjazdu PTD


Prof. dr hab. med. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

Prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

 XXIZjazdPTD Komunikat ZGPTD 16.03.2020 [468,75 kB]


1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: