Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

III Konferencja POST ISPAD 2017

17 Maj 2017

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich członków diabetologicznych zespołów terapeutycznych zaangażowanych w opiekę nad dziećmi i młodzieżą oraz młodymi dorosłymi chorymi na cukrzycę. Podczas Spotkania tradycyjnie przedstawimy „na gorąco” najnowsze i najciekawsze doniesienia na krótko po tym, jak zostaną one zaprezentowane podczas corocznej światowej Konferencji ISPAD (International Society of Pediatric and Adolescent Diabetes), która w tym roku odbywa się po raz 43. w Innsbrucku (Austria) w dniach 18–21 października.

Program naukowy POST ISPAD odzwierciedla motto tegorocznej konferencji ISPAD: "Osiągając najlepsze wyniki w badaniach i w opiece nad chorymi na cukrzycę".

Więcej informacji: http://postispad2017.syskonf.pl.1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: