Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

I Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org

10 Listopad 2020

W Światowy Dzień Cukrzycy, 14 listopada, spotykamy się na I Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org . W tym roku wiele zaplanowanych wydarzeń związanych z obchodami Światowego Dnia Cukrzycy, który przypada 14 listopada nie dojdzie do skutku. Obecna sytuacja związana z COVID-19 postawiła nowe wyzwania, ale i możliwości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób z cukrzycą portal mojacukrzyca.org organizuje I Wirtualną Konferencję mojacukrzyca.org pod tytułem „Edukacja to podstawa”. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu na żywo, przez Internet, w całkowicie zdalnej formule. Konferencja odbywa się pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Patronat nad wydarzeniem sprawują Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD) oraz Stowarzyszenie Edukacji Diabetologicznej (SED).

I Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org składać się będzie z dwóch części. W pierwszej części odbędą się wykłady eksperckie. Po każdym wykładzie przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi specjalisty. W drugiej części do dyskusji o cukrzycy zaproszono panelistów, ekspertów i znawców tematu. Poruszone będą ważne kwestie związane z leczeniem cukrzycy w Polsce. Szczegóły program wydarzenia jest już dostępny na stronie www.mojacukrzyca.org/konferencja

Konferencja skierowana jest do wszystkich pacjentów z cukrzycą, zarówno z typem 1 oraz typem 2, rodziców i opiekunów dzieci z cukrzycą, ich rodzin, znajomych i wszystkich zainteresowanych tematem cukrzycy. Do udziału zapraszamy także lekarzy, diabetologów, studentów medycyny, którzy chcą zobaczyć cukrzycę okiem diabetyka. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Portal mojacukrzyca.org działa w sieci już od 19 lat. To kawał czasu. Od ponad roku prowadzimy dla użytkowników audycję na żywo pt. Pogadajmy o cukrzycy. Doświadczenie zdobyte przy realizacji tego programu oraz aktualna sytuacja epidemiologiczna przyczyniły się do decyzji o organizacji 1. Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org. Dzień 14 listopada jest dla diabetyków wyjątkowy. Wierzę, że zechcą ten dzień spędzić wspólnie, ze sobą – zdobywając cenną wiedzę i wymieniając się doświadczeniem, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Spotykamy się w końcu zdalnie. Gorąco zapraszam wszystkich, osoby z cukrzycą, ich opiekunów, rodziny, znajomych do uczestnictwa w Konferencji. Edukacja to podstawa. Warto wiedzieć więcej – mówi Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org i organizator wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jednak rejestracja. Uczestnik musi podać jedynie imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzyma link do transmisji na żywo. Można również podać numer telefonu, na który organizator wyśle przypomnienie o wydarzeniu. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.mojacukrzyca.org/konferencja

Wszystkie zarejestrowane osoby, które wypełnią formularz rejestracyjny będą mogły wziąć udział w konkursie z nagrodami podczas Konferencji. Konkurs przeprowadzony będzie na żywo, podczas transmisji w dniu 14 listopada, więc ważne będzie uważne śledzenie przekazu. Szczegółowe informacje o konkursie i zasadach udziału można znaleźć na stronie konferencyjnej.

Partnerami Konferencji są firmy: Abbott, Ascensia Diabetes Care, Diabetyk24.pl, Novo Nordisk, Roche Diabetes Care, Ypsomed Polska oraz kampania Dłuższe Życie z Cukrzycą.1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: