Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Forum Nowoczesnej Diabetologii

28 Październik 2019

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 2 edycji Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się 22–23 listopada 2019 r. w Poznaniu.

Dziękujemy również tym z Państwa, którzy wzięli udział w zeszłorocznym, 1 Forum Nowoczesnej Diabetologii 2018. Cieszymy się, iż Forum dzięki Państwa opiniom zyskało tak duże zainteresowanie i dobrą renomę.

Mamy nadzieję, że doświadczenie pierwszej edycji zachęci Państwa do ponownego spotkania w ramach programu Nowoczesnej Diabetologii. Zeszłoroczna edycja uświadomiła nam, że rewolucja technologiczna w leczeniu cukrzycy już się wydarzyła i nie jest kwestią przyszłości, ale naszą codziennością. Dotarcie z tą wiedzą do pacjentów i lekarzy jest naszym wspólnym obowiązkiem. Mamy nadzieję, że i tym razem przekażą Państwo informację na temat forum w swoim środowisku zawodowym, a grono osób aktywnie uczestniczących w rozwoju programu będzie rosło z każdym rokiem.

Gościem specjalnym tegorocznego Forum będzie dr med. Bernhard Gehr, starszy diabetolog w Fachklinik Bad Heilbrunn, autor dwóch standardowych podręczników niemieckich “CGM- und Insulinpumpenfibel” oraz “Diabetes - und Sportfibel”, współtworzonych wraz z Ulrike Thurm.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z programem tegorocznej konferencji oraz tematyką warsztatów i przypominamy, że udział w Forum jest całkowicie bezpłatny.

Organizatorzy:
Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz — Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
Prof. Aleksandra Araszkiewicz
Dr Andrzej Gawrecki — Lider Debaty Diabetes Innovations Day

Zarejestruj się już dziś!

www.nowoczesnadiabetologia.pl1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: