Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Badanie wypalenia zawodowego wśród lekarzy opiekującymi się pacjentami z cukrzycą

8 Czerwiec 2020

Szanowni Państwo,

już 27 sierpnia 2020 r. rozpocznie się XXI Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego – tym razem w innej, zmienionej przez Covid-19 formule. Spotkamy się w przestrzeni wirtualnej. Wszystkie wydarzenia Zjazdu będą transmitowane na żywo wprost ze stworzonego specjalnie dla nas studia. Będzie inaczej, ale na pewno ciekawie.

W oczekiwaniu na spotkanie zwracam się do Państwa z prośbą o udział w badaniu kondycji psychicznej naszego środowiska. Zaplanowaliśmy wiele miesięcy temu, że poprosimy Was o odpowiedź na pytania zawarte w anonimowym kwestionariuszu „wypalenia zawodowego”. Mieliśmy to przeprowadzić osobiście na spotkaniu w Łodzi, jednak wobec zaistniałej sytuacji prosimy Was o to teraz. Po kliknięciu na poniższy link zostaniecie przekierowani na stronę kwestionariusza:

LINK DO ANKIETY

Zróbcie to, proszę, od razu, nie odkładajcie na później! Im więcej osób się wypowie, tym obraz będzie pełniejszy. Pomocą techniczną służą Koleżanki: Klaudia Czarnik - tel.: 511 114 556 i Kasia Rutkowska - tel.: 605 140 349.

Wyniki badania zaprezentujemy w czasie Zjazdu.

Życząc nam wszystkim rychłego powrotu do normalności oczekujemy z zaciekawieniem na wirtualne spotkanie. Mam gorącą nadzieję, wielkie pragnienie i życzenie, by Koledzy z Warszawy organizując w maju przyszłego roku XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego mogli wykazać się tradycyjną, polską gościnnością!

Dziękuję w imieniu swoim i kolegów z Kliniki za udział w badaniu!

Pozdrawiam serdecznie,

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Cypryk

Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, Uniwersytet Medyczny w Łodzi1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: