Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

6. edycja „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”

26 Listopad 2019

Szanowni Państwo,

zbliża się szósta edycja kursu „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie. Pełne szkolenie obejmuje dwa 2-dniowe kursy oraz dwa tygodnie staży w ośrodkach referencyjnych. Kurs inaugurujący VI edycję Szkoły będzie miał miejsce w Łodzi w dniach 13-14 maja 2020 r. (tuż przed zjazdem PTD).

Rekrutacja na kurs odbywać się będzie poprzez Konsultantów Wojewódzkich ds. Diabetologii, na ręce których prosimy składać wnioski o przyjęcie na szkolenie. Wniosek można pobrać na stronie PTD ( https://cukrzyca.info.pl/szkola_pompowa/pliki_do_pobrania). Na każde województwo przypadają dwa miejsca szkoleniowe. Wypełniony wniosek, po uzyskaniu podpisu Konsultanta Wojewódzkiego należy zeskanować i przesłać na adres: , w tytule korespondencji pisząc „Zgłoszenie na V edycję szkoły pompowej PTD”. O przyjęciu na szkolenie zostaniecie Państwo poinformowani drogą mailową. Oryginał wniosku proszę dostarczyć do organizatorów w czasie Kursu Wprowadzającego.

Kandydaci na uczestników kursu powinni spełniać następujące warunki:

- praca w Poradni Diabetologicznej dla osób dorosłych, w której istotny odsetek chorych stanowią pacjenci z cukrzycą typu 1 leczeni za pomocą osobistej pompy insulinowej

- brak w zespole osoby, która aktualnie już przechodzi szkolenie ramach „Szkoły Pompowej PTD”

- preferowani są kandydaci z mniejszych ośrodków, choć tu decyzja należy do konsultanta wojewódzkiego, który powinien uwzględnić lokalne potrzeby w tym zakresie

Serdecznie zapraszam!

Tomasz Klupa
koordynator projektu1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: