Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

3. Forum Nowoczesnej Diabetologii

26 Październik 2020

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w 3. Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się w dniach 20–21 listopada 2020 r., tym razem w formule online. Planując kolejną edycję Forum liczyliśmy, że znów będziemy mogli zaprosić Państwa do Poznania, jednak mamy nadzieję, że dzięki możliwości wzięcia udziału w Forum z każdego miejsca w Polsce, a nawet świata, grono uczestników – nowoczesnych diabetologów – będzie jeszcze większe.

Zmieniło się wiele, jednak pytanie, które postawiliśmy sobie na początku roku, pozostaje bez zmian. „Technoedukacja, czy sztuczna inteligencja?”. Wciąż chcemy szukać na nie odpowiedzi, dlatego liczymy, że i tym razem przekażą Państwo informację na temat Forum w swoim środowisku zawodowym.

Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe sesje i liczne warsztaty. Przygotowujemy także niecodzienną wirtualną przestrzeń, która – mamy nadzieję – zrekompensuje nieco brak tradycyjnego spotkania.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem na stronie: http://nowoczesnadiabetologia.pl i przypominamy, że udział w Forum jest bezpłatny.1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: