Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Rekrutacja do IV edycji szkoły pompowej PTD zostanie zamknięta w dniu 26.01.2018 r. Są jeszcze wolne miejsca.

więcejZbliżający się termin zakończenia rekrutacji do IV edycji Szkoły Pompowej PTD 

Kurs podsumowujący III edycję Szkoły Pompowej PTD wraz z egzaminem końcowym odbędzie się w dniach 9 i 10 marca 2018 r. w Warszawie.

więcejTermin kursu podsumowującego III edycję Szkoły Pompowej PTD 

14 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w dzienniku Rzeczpospolita ukazuje się już 8. edycja publikacji „ŻYCIE Z CUKRZYCĄ”.

więcej„Życie z cukrzycą” w Dzień Cukrzycy 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temar Zjazdu Donau, który odbędzie się w czerwcu 2018 r. w Krakowie.

więcejZjazd Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus 2018 

Rusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD

Data: 13 Listopad 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do IV edycji Szkoły Pompowej. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie. Pełne szkolenie obejmuje dwa 2-dniowe kursy oraz dwa tygodnie staży w ośrodkach referencyjnych.

więcejRusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD 

Zarząd Główny Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego informuje, że został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (12-14 kwietnia 2018 r.).

więcejRozstrzygnięcie konkursu ofert dotyczącego organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej PTD 

Jak co roku serdecznie zapraszamy Państwa do jesiennego Poznania na konferencję i warsztaty. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ( ) z dopiskiem: Konferencja ,,Cukrzyca i Ciąża”.

więcejIV Konferencja „Cukrzyca i ciąża” (Poznań, 18 listopada 2017 r.) 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na organizację XX Zjazdu Naukowego PTD w 2019 r. Trzydniowy Zjazd powinien odbyć się w terminie od 4 maja do 2 czerwca 2019 r. Kandydatury miast mogą zgłaszać członkowie PTD, oddziały PTD, kliniki uniwersyteckie i pozaakademickie ośrodki diabetologiczne z całego kraju.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XX Zjazdu PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: