Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

I Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej to wydarzenie sportowe poprzedzające XVIII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Poznaniu. Hasło przewodnie Mistrzostw to „kopnij cukrzycę” – z przesłaniem, że mając cukrzycę, można (a wręcz trzeba) być aktywnym fizycznie.

więcejI Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą w Piłce Nożnej za nami 

Informujemy, że Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w dniu 4 kwietnia 2017 r. konkursy na Gabinety Podstawowe Stopy Cukrzycowej. Zachęcamy wszystkich do składania wniosków.

więcejOgłoszenie konkursów na Gabinety Podstawowe Stopy Cukrzycowej 

Największa Europejska organizacja diabetologiczna, EASD ( European Association for the Study of Diabetes – Europejskie Towarzystwo Badań nad Cukrzycą) w roku 2015 powołała Komitet EASD-EU, którego celem jest koordynacja współpracy pomiędzy EASD a Unią Europejską, w szczególności z Parlamentem Europejskim. Jedne z celów powołania Komitetu to: upowszechnianie wśród Europosłów wiedzy na temat cukrzycy jako narastającego problemu medycznego i społecznego, praca na rzecz zwiększenia nakładów na badania związane z profilaktyką i leczeniem tej choroby, upowszechnianie zachowań prozdrowotnych.

więcejWkrótce kolejna debata na temat cukrzycy w Parlamencie Europejskim 

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się rekrutacja do III edycji Szkoły Pompowej PTD. Do osób zakwalifikowanych na kurs została wysłana korespondencja potwierdzająca fakt przyjęcia na szkolenie. Jeżeli ubiegali się Państwo o uczestnictwo w kursie, a taka korespondencja do Państwa nie dotarła, prosimy o kontakt z biurem PTD.

więcejIII edycja Szkoły Pompowej - koniec rekrutacji 

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych, IX Małopolskich Dniach Diabetologicznych, które odbędą się w Krakowie w dniach 7-8 kwietnia 2017 roku.

więcejIX Małopolskie Dni Diabetologiczne 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2017 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego.

więcejWykłady im. J. Węgierki i M. Wierzuchowskiego – regulamin konkursu PTD 

W zakładce "Granty i stypendia" zamieszczony został nowy regulamin konkursu na grant naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejRegulamin konkursu na grant naukowy PTD (2017 r.) 

Pragniemy poinformować, że w dniach 14-20 maja 2017 roku w Salzburgu odbędzie się kurs diabetologiczny organizowany przez Open Medical Institute. Termin rejestracji upływa 31 stycznia 2017 roku.

więcejSeminarium Open Medical Institute w Salzburgu 

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do III edycji szkoły pompowej PTD zostanie zamknięta w dniu 27 stycznia 2017 r.

więcejRekrutacja do III edycji szkoły pompowej 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Konferencji im. J. W. Grotta - nowości w diabetologii, która odbędzie się w dniach 3-4 lutego 2017 w Łodzi.

więcejVII Konferencja im. J. W. Grotta - nowości w diabetologii - zaproszenie 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: