Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus”, organizowany przez Central European Diabetes Association, odbędzie się w Krakowie w dniach 14–16.06.2018 roku

więcejZjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus” 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego informuje, że uchwałą z dnia 13 marca 2018 r. postanowiono o zwrocie kosztów udziału w XIX Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego studentom, których prace zostały przyjęte do prezentacji podczas Zjazdu PTD w Katowicach i którzy są jednocześnie autorami prezentującymi pracę.

więcejXIX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego - zwrot kosztów udziału 

Zapraszamy do składania ofert na organizację XX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się 16–18 maja 2019 r. w Lublinie. Szczegółowe informacje w załączniku.

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XX Zjazdu Naukowego PTD 

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się rekrutacja do IV edycji Szkoły Pompowej PTD. Do osób zakwalifikowanych do udziału w kursie zostanie wysłana korespondencja potwierdzająca fakt przyjęcia na szkolenie. Jeżeli ubiegali się Państwo o uczestnictwo w kursie, a taka korespondencja do Państwa nie dotrze, prosimy o kontakt z biurem PTD.

więcejRekrutacja do IV edycji Szkoły Pompowej PTD zakończona 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym regulaminem konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2018 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego.

więcejWykłady im. J. Węgierki i M. Wierzuchowskiego – regulamin konkursu PTD w 2018 r. 

W zakładce "Granty i stypendia" zamieszczony został nowy regulamin konkursu na grant naukowy PTD (na 2018 r.).

więcejRegulamin konkursu na grant naukowy PTD (2018 r.) 

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie organizowanym przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Cukrzycą, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 22–24 lutego br.

więcej8th Minkowski EASD Advanced Postgraduate Course in Clinical Diabetes 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Zarządu Głównego Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zapraszamy na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD, która odbędzie się w dniach 12–14 kwietnia 2018 r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.

więcejZapraszamy na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: