Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temar Zjazdu Donau, który odbędzie się w czerwcu 2018 r. w Krakowie.

więcejZjazd Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus 2018 

Rusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD

Data: 13 Listopad 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do IV edycji Szkoły Pompowej. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie. Pełne szkolenie obejmuje dwa 2-dniowe kursy oraz dwa tygodnie staży w ośrodkach referencyjnych.

więcejRusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD 

Zarząd Główny Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego informuje, że został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (12-14 kwietnia 2018 r.).

więcejRozstrzygnięcie konkursu ofert dotyczącego organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej PTD 

Jak co roku serdecznie zapraszamy Państwa do jesiennego Poznania na konferencję i warsztaty. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ( ) z dopiskiem: Konferencja ,,Cukrzyca i Ciąża”.

więcejIV Konferencja „Cukrzyca i ciąża” (Poznań, 18 listopada 2017 r.) 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na organizację XX Zjazdu Naukowego PTD w 2019 r. Trzydniowy Zjazd powinien odbyć się w terminie od 4 maja do 2 czerwca 2019 r. Kandydatury miast mogą zgłaszać członkowie PTD, oddziały PTD, kliniki uniwersyteckie i pozaakademickie ośrodki diabetologiczne z całego kraju.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XX Zjazdu PTD 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przyznawania stypendiów PTD-Eli Lilly na wyjazd na 53 Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD), odbywający się w Lizbonie 11-15 września 2017 r.

więcejRegulamin przyznawania stypendiów PTD-Eli Lilly - EASD 2017 

Zapraszamy do udziału w III Konferencję POST ISPAD, która odbędzie się 17 i 18 listopada 2017 r.w Warszawie (Centrum Bankowo-Finansowe, Al. Jerozolimskie/Nowy Świat).

więcejIII Konferencja POST ISPAD 2017 

15 maja wystartowała 6. edycja ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Życie z cukrzycą” wydawnictwa Medical Media Solutions pod patronatem Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, w ramach której w dzienniku „Rzeczpospolita” ukazała się publikacja dotycząca profilaktyki i leczenia cukrzycy. Jesteśmy partnerem Kampanii i specjalnie dla Państwa publikacja dostępna jest również online: http://dbajozdrowie.info/wp-content/uploads/2017/05/Zyciezcukrzycamaj2017.pdf.

więcejŻycie z cukrzycą – medycyna w służbie pacjentowi 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: