Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym kursie organizowanym przez Europejskie Towarzystwo Badań nad Cukrzycą, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 22–24 lutego br.

więcej8th Minkowski EASD Advanced Postgraduate Course in Clinical Diabetes 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego i Zarządu Głównego Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zapraszamy na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD, która odbędzie się w dniach 12–14 kwietnia 2018 r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.

więcejZapraszamy na XVI Konferencję Cukrzycy Typu 1 Sekcji Pediatrycznej PTD 

Rekrutacja do IV edycji szkoły pompowej PTD zostanie zamknięta w dniu 26.01.2018 r. Są jeszcze wolne miejsca.

więcejZbliżający się termin zakończenia rekrutacji do IV edycji Szkoły Pompowej PTD 

Kurs podsumowujący III edycję Szkoły Pompowej PTD wraz z egzaminem końcowym odbędzie się w dniach 9 i 10 marca 2018 r. w Warszawie.

więcejTermin kursu podsumowującego III edycję Szkoły Pompowej PTD 

14 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji w dzienniku Rzeczpospolita ukazuje się już 8. edycja publikacji „ŻYCIE Z CUKRZYCĄ”.

więcej„Życie z cukrzycą” w Dzień Cukrzycy 

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temar Zjazdu Donau, który odbędzie się w czerwcu 2018 r. w Krakowie.

więcejZjazd Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus 2018 

Rusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD

Data: 13 Listopad 2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do IV edycji Szkoły Pompowej. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie. Pełne szkolenie obejmuje dwa 2-dniowe kursy oraz dwa tygodnie staży w ośrodkach referencyjnych.

więcejRusza IV edycja Szkoły Pompowej PTD 

Zarząd Główny Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego informuje, że został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (12-14 kwietnia 2018 r.).

więcejRozstrzygnięcie konkursu ofert dotyczącego organizacji XVI Konferencji Sekcji Pediatrycznej PTD 

Jak co roku serdecznie zapraszamy Państwa do jesiennego Poznania na konferencję i warsztaty. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ( ) z dopiskiem: Konferencja ,,Cukrzyca i Ciąża”.

więcejIV Konferencja „Cukrzyca i ciąża” (Poznań, 18 listopada 2017 r.) 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: