Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

20 czerwca 2018 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendium PTD/Eli Lilly przeznaczonego na sfinansowanie wyjazdu na Zjazd EASD w Berlinie (1–5 października 2018 r.). Zachęcamy do uczestnictwa w programie stypendialnym.

więcejRegulamin przyznawania stypendiów PTD — Eli Lilly 2018  

Bezpłatny udział w sesjach pompowych Donau Symposium!

więcejBezpłatny udział w sesjach pompowych Donau Symposium! 

Zjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus”, organizowany przez Central European Diabetes Association, odbędzie się w Krakowie w dniach 14–16.06.2018 roku

więcejZjazd „Federation of International Danube Symposia on Diabetes Mellitus” 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego informuje, że uchwałą z dnia 13 marca 2018 r. postanowiono o zwrocie kosztów udziału w XIX Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego studentom, których prace zostały przyjęte do prezentacji podczas Zjazdu PTD w Katowicach i którzy są jednocześnie autorami prezentującymi pracę.

więcejXIX Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego - zwrot kosztów udziału 

Zapraszamy do składania ofert na organizację XX Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się 16–18 maja 2019 r. w Lublinie. Szczegółowe informacje w załączniku.

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XX Zjazdu Naukowego PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: