Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zarząd Główny PTD informuje, że w dniu 18 października 2016 r. roku został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (Katowice, 24-26 maja 2018 r.).

więcejOrganizacja XIX Zjazdu PTD - rozstrzygnięcie konkursu 

Kolejne wydanie kampanii "Jak żyć z cukrzycą" w dzienniku "Rzeczpospolita" oraz na stronie www.jakzyczcukrzyca.pl.

więcejKampania "Jak żyć z cukrzycą" - kolejne wydanie 

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji wystartowała kolejna edycja kampanii edukacyjnej "Życie z cukrzycą" pod patronatem Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego przygotowana przez Medical Media Solutions. Projekt ukazał się wraz z dziennikiem "Rzeczpospolita" oraz jest dostępny również on-line.

więcejJak poprawić życie osób z cukrzycą? Startuje 5. edycja kampanii "Życie z cukrzycą" 

Prezentujemy stanowiska Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę oraz konsultantów w dziedzinie diabetologii w związku z ukazaniem się w mediach raportu Zespołu ds. Szkolenia Specjalizacyjnego Lekarzy (działającego przy Ministerstwie Zdrowia) i nieumieszczeniem w nim diabetologii wśród specjalizacji lekarskich.

więcejDiabetologia jako specjalizacja lekarska - stanowisko PTD, PSD i konsultantów w dziedzinie diabetologii  

Poniżej przedstawiamy list Zarządu PTD do Ministerstwa Zdrowia i firm farmaceutycznych, napisany w związku z obchodzonym 14 listopada Światowym Dniem Cukrzycy.

więcejOświadczenie Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 

V Pediatryczna Akademia Diabetologii

Data: 20 Październik 2016

W dniach 9-10.12.2016 odbędzie się V Pediatryczna Akademia Diabetologii organizowana przez Sekcję Pediatryczną PTD. Akademia adresowana jest do całych zespołów terapeutycznych zajmujących się leczeniem dzieci chorych na cukrzycę w Polsce.

więcejV Pediatryczna Akademia Diabetologii 

Zapraszamy na trzecią edycję konferencji "Cukrzyca i ciąża", która odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 r. w Poznaniu.

więcej"Cukrzyca i ciąża" - konferencja w Poznaniu 

Zachęcamy do zapoznania się z zaakceptowanym przez Ministerstwo Zdrowia programem wsparcia ambulatoryjnego leczenia zespołu stopy cukrzycowej na lata 2016-2018.

więcejPogram wsparcia ambulatoryjnego leczenia ZSC 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat II Konferencji POST ISPAD, która odbędzie się w Warszawie pod patronatem Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w dniach 18–19.11.2016 r.

więcejII Konferencja POST ISPAD – w listopadzie 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: