Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem określającym zasady uczestnictwa członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Konkursie na przeprowadzenie badań z zakresu diabetologii, w którym nagrody pochodzą z funduszu nagród Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejRegulamin Konkursu na Grant Naukowy PTD w roku 2019 

Każdy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci możliwości wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego podczas XX Zjazdu Naukowego PTD w Lublinie w dniu 16 maja 2019 r. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń udziału w Konkursie.

więcejRegulamin Konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2019 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego organizowanego w dniu 17 maja 2019 roku podczas XX Zjazdu Naukowego PTD (dalej: Koncert).

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego, który odbędzie się w dniu 17 maja 2019 r. podczas XX Zjazdu Naukowego PTD w Lublinie  

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że ostateczny termin składania wniosków przez osoby ubiegające się o przyjęcie do V edycji Szkoły Pompowej PTD upływa dnia 31 stycznia 2019 roku.

więcejTermin zakończenia naboru uczestników do V edycji Szkoły Pompowej PTD 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią Zaleceń klinicznych dotyczących postępowania u chorych na cukrzycę 2018 w języku angielskim.

więcej2019 Guidelines on the management of diabetic patients 

V edycja Szkoły Pompowej PTD

Data: 6 Grudzień 2018

Zbliża się piąta edycja kursu „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie.

więcejV edycja Szkoły Pompowej PTD 

Polecamy udział w kongresie, który odbędzie się w dniach 20–22.06.2019 we Lwowie.

więcejKolejny kongres z cyklu Donau Symposium już w czerwcu 2019 we Lwowie 

VII Pediatryczna Akademia Diabetologii

Data: 29 Październik 2018

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w VII Pediatrycznej Akademii Diabetologii, która odbędzie się w dniach 7–8 grudnia 2018 roku w Słoku k/Bełchatowa.

Przewodniczący Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Wojciech Młynarski
dr hab. n. med. Agnieszka Szadkowska

więcejVII Pediatryczna Akademia Diabetologii 

Szanowni Państwo,

Zarząd Główny PTD uprzejmie zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XXI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2020 roku i XXII Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2021 roku.

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur miast na lokalizację XXI oraz XXII Zjazdu Naukowego PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: