Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Duże wyróżnienie dla Kliniki Diabetologii Dziecięcej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – katowicki ośrodek otrzymał międzynarodowy certyfikat potwierdzający najwyższą jakość opieki nad dziećmi chorującymi na cukrzycę.

więcejCertyfikat SWEET dla Kliniki Diabetologii Dziecięcej SUM 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu im. Kazimierza Funka na najlepszą publikację naukową z dziedziny diabetologii i chorób metabolicznych w 2018 r.

więcejRegulamin Konkursu im. Kazimierza Funka na najlepszą publikację naukową z dziedziny diabetologii i chorób metabolicznych w 2018 r.  

Serdecznie Zapraszamy do udziału w II Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą.

więcejII Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą.  

Uprzejmie informujemy, iż nabór uczestników do V edycji Szkoły Pompowej PTD został zakończony.

więcejNabór do V edycji Szkoły Pompowej PTD 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Repetytorium z Diabetologii – Najnowsze zalecenia PTD – 2019 rok, która odbędzie się 2 lutego 2019 roku w Krakowie.

więcejRepetytorium z Diabetologii – Najnowsze zalecenia PTD – 2019 rok 

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne z siedzibą w Gdańsku jest organizatorem XXI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 14 – 16 maja 2020 r. w Łodzi dla 2,0–2,5 tys. uczestników. Za organizację Zjazdu ze strony Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego odpowiada Komitet Organizacyjny oraz Zarząd Główny PTD reprezentowany przez Prezesa, prof. Macieja Małeckiego. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest zaproszenie do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego na organizację Zjazdu zgodnie z załączoną specyfikacją.

więcejZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT na organizację XXI ZJAZDU NAUKOWEGO POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIABETOLOGICZNEGO 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem określającym zasady uczestnictwa członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w Konkursie na przeprowadzenie badań z zakresu diabetologii, w którym nagrody pochodzą z funduszu nagród Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejRegulamin Konkursu na Grant Naukowy PTD w roku 2019 

Każdy Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych przyznawanych przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci możliwości wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego podczas XX Zjazdu Naukowego PTD w Lublinie w dniu 16 maja 2019 r. Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń udziału w Konkursie.

więcejRegulamin Konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2019 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego organizowanego w dniu 17 maja 2019 roku podczas XX Zjazdu Naukowego PTD (dalej: Koncert).

więcejZaproszenie do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego, który odbędzie się w dniu 17 maja 2019 r. podczas XX Zjazdu Naukowego PTD w Lublinie  

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że ostateczny termin składania wniosków przez osoby ubiegające się o przyjęcie do V edycji Szkoły Pompowej PTD upływa dnia 31 stycznia 2019 roku.

więcejTermin zakończenia naboru uczestników do V edycji Szkoły Pompowej PTD 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: