Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu na Najlepszą Naukową Pracę Studencką, który odbędzie się w Łodzi podczas XXI Zjazdu PTD, w dniach 14-16 maja 2020 roku.

więcejRegulamin Konkursu na Najlepszą Naukową Pracę Studencką podczas XXI Zjazdu PTD 

Świąteczne życzenia

Data: 19 Grudzień 2019

W ten szczególny czas niech ogarnie nas betlejemskiej gwiazdy blask. Radujmy się i pielęgnujmy to wielkie dobro, które niosą Święta Bożego Narodzenia. Utrwalajmy piękne chwile, cudowne emocje, zawieśmy myśli na tym, co jest ważne w życiu...

więcejŚwiąteczne życzenia 

Śp. Jerzy Maksymilian Loba

Data: 12 Grudzień 2019

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. Jerzego Maksymiliana Loby, członka Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, wieloletniego kierownika Kliniki Diabetologii i Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi...

więcejŚp. Jerzy Maksymilian Loba 

Wczoraj ukazała się informacja prasowa, iż w preparatach merforminy produkowanej w fabrykach w Chinach i Indiach znajdują się podwyższone Ilości N-nitrozodimetyloamina (NDMA).

więcejStanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie diabetologii 

Uprzejmie prosimy o zaktualizowanie oraz uzupełnienie listy i danych członków Sekcji Pediatrycznej PTD. Mogą Państwo tego dokonać drogą mailową pisząc na adres sekretarza sekcji, prof. Barbary Głowińskiej-Olszewskiej, lub w trakcie konferencji PAD - Pediatrycznej Akademii Diabetologicznej, która odbędzie się w Bełchatowie 6-7 grudnia 2019 r. (w tym celu zapraszamy do punktu rejestracji PAD).

więcejAktualizacja listy członków Sekcji Pediatrycznej PTD 

Szanowni Państwo,

informujemy, że wybory Zarządu Sekcji Pediatrycznej PTD odbędą się 10 stycznia 2020 r., o godzinie 21.00, podczas konferencji V POSTISPAD / ADA / ATTD.

więcejTermin wyborów do Zarządu Sekcji Pediatrycznej PTD 

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w ósmej edycji Pediatrycznej Akademii Diabetologii (PAD) organizowanej przez Sekcję Pediatryczną Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego pod patronatem Fundacji „Pomoc Młodym Diabetykom”, która odbędzie się w dniach 6-7.12.2019 r. w Hotelu Wodnik
w Słoku /k. Bełchatowa.

więcejVIII Pediatryczna Akademia Diabetologii  

Zbliża się szósta edycja kursu „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego”. Kurs jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych, chcących doskonalić swoje praktyczne umiejętności w tym zakresie.

więcej6. edycja „Szkoły Pompowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego” 

Zachęcamy do zapoznania się z Raportem rekomendowanym przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

więcejZnaczenie nowoczesnych metod monitorowania glikemii i telemedycyny dla poprawy jakości opieki nad pacjentem z cukrzycą 

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest zaproszenie do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego na przeprowadzenie audytu w zakresie działalności finansowo – księgowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (dalej: PTD), rozumianego jako przegląd ksiąg i procedur PTD za lata 2016–2019.

więcejZaproszenie do składania ofert na przeprowadzenie audytu w zakresie działalności finansowo-rachunkowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: