Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 4 lipca br. został rozstrzygnięty konkurs na granty wyjazdowe na 47. Zjazd Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) we wrześniu br. w Lizbonie.

więcejWyniki konkursu o przyznanie grantu na wyjazd (travel grant) na 47. Zjazd Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycę (EASD) w Lizbonie 

W dniach 11-13 maja 2011 w Halkidiki, w Grecji odbyło się po raz trzeci spotkanie Oxford - Thessaloniki Diabetes Forum. Organizatorem, tak jak w przypadku poprzednich spotkań był Apostolos Tsapas, pracujący na stanowisku profesora w Aristotle University w Salonikach.

więcejRelacja z udziału członków PTD w kursie EBM w Salonikach, 11-13 maja 2011 r. 

Szanowna Pani Minister,

W związku z opublikowany w dniu 12 maja komunikatem Ministra Zdrowia dotyczącym projektu Wykazu Leków Refundowanych, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne pragnie ponowić swoje stanowisko zwracając uwagę Pani Minister na istotną potrzebę i zasadność finansowania leków inkretynowych w terapii cukrzycy typu 2.

więcejList do MZ w sprawie refundacji leków inkretynowych 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: