Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zarząd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego uprzejmie informuje, że zmianie uległ dotychczasowy adres siedziby PTD. Nowy adres to: ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk.

więcejZmiana adresu siedziby Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

Zarząd główny podjął decyzję o przyznaniu stypendiów PTD-Eli Lilly na wyjazd na 49. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywającego się w Wiedniu w dn. 15-19 września 2014 r.

więcejLista osób, które otrzymały travel grant PTD/Eli Lilly 

Stypendia PTD-Eli LIlly EASD 2014

Data: 23 Czerwiec 2014

Regulamin przyznawania stypendiów PTD-Eli Lilly na wyjazd na 49. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywającego się w Wiedniu w dn. 15-19 września 2014 r.

więcejStypendia PTD-Eli LIlly EASD 2014 

15-17 maj br. odbył się w Gdańsku XV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, wzięło w nim udział ponad 2600 lekarzy i pielęgniarek. W trakcie zjazdu zainicjowana została akcja zbierania 100 tys. podpisów pod projektem Narodowego Programu Przeciwdziałania Cukrzycy i jej Powikłaniom.

więcejApel o popracie narodowego programu przeciwdziałania cukrzycy i jej powikłaniom 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Międzynarodowym Kongresie PTK, który odbędzie się w dniach 18-20 września 2014 roku w Poznaniu.

więcejXVIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Poznań, 18-20 września 2014 roku 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 15–17 maja 2014 roku w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11.

więcejXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, 15–17 maja 2014 roku 

Każdy zjazd naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego.

więcejRegulamin konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na organizację XVI Zjazdu Naukowego PTD w 2015 r.

więcejKonkurs na zgłoszenie kandydatury miasta jako miejsca XVI Zjazdu Naukowego PTD w 2015 roku 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: