Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Katowicach 21 lutego 2015 roku.

więcejZimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Katowice 

Serdecznie zapraszamy na Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Poznaniu 28 marca 2015 roku.

więcejWiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Poznań 

Serdecznie zapraszamy na Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 czerwca 2015 roku.

więcejLetnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Gdańsk 

Serdecznie zapraszamy na Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2015 roku.

więcejJesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Warszawa 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

więcejVII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” 

V Spotkanie po EASD

Data: 26 Wrzesień 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji - V Spotkanie po EASD / III Konferencja Czasopisma "Diabetologia Kliniczna”, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2014 roku w Gdańsku.

więcejV Spotkanie po EASD  

Konferencja „Cukrzyca i ciąża”

Data: 19 Wrzesień 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji „Cukrzyca i ciąża”, która odbędzie się 18 października 2014 roku.

więcejKonferencja „Cukrzyca i ciąża” 

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne z siedzibą w Gdańsku jest organizatorem XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 21 – 23 maja 2014 r. we Wrocławiu.

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: