Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Szanowni Państwo

W imieniu Prof. Zbigniewa Gąsiora, Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Komitetu Organizacyjnego zapraszamy Państwa do udziału w III Wspólnej Konferencji Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, która odbędzie się 23 listopada 2012 r. w hotelu Marriott w Warszawie.

więcejIII Wspólna Konferencja Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

Profesor Artur Czyżyk nie żyje

Data: 16 Sierpień 2012

15 lipca br. zmarł nestor polskiej diabetologii, jeden z twórców jej współczesnej postaci, znakomity lekarz i naukowiec, nauczyciel wielu obecnych autorytetów diabetologicznych w naszym kraju – profesor Artur Czyżyk.

więcejProfesor Artur Czyżyk nie żyje 

Informacja Konsultanta Krajowego w sprawie cukrzycy typu 1

więcejInformacja Konsultanta Krajowego w sprawie cukrzycy typu 1 

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Od 1 lipca br. długodziałające analogi insuliny (detemir [Levemir] i glargina [Lantus]) zostały objęte refundacją z odpłatnością pacjenta 30%, we wskazaniu „cukrzyca typu 1 u dorosłych, młodzieży i dzieci od 2. roku życia [detemir] lub 6. roku życia [glargina]”.

więcejRefundacja długodziałających analogów insuliny z odpłatnością pacjenta 30%, we wskazaniu cukrzyca typu 1 u dorosłych, młodzieży i dzieci od 2. roku życia lub 6. roku życia 

Informacje o konferencji:

Data rozpoczęcia: 7 września 2012 r.

Data zakończenia: 8 września 2012 r.

Miejscowość: Warszawa

więcejKonferencja - Aktualne rekomendacje leczenia zaburzeń lipidowych  

Apel członków PTD do Rządu RP

Data: 4 Czerwiec 2012

18 maja br. odbyło się w Karpaczu walne zebranie członków PTD. Ze względu na złą sytuację chorych na cukrzycę w naszym kraju, rosnące koszty leczenia cukrzycy oraz niemożność nawiązania dialogu z władzami Ministerstwa Zdrowia członkowie uchwalili Apel do Rządu RP.

więcejApel członków PTD do Rządu RP 

Uprzejmie zapraszam do udziału w dorocznym Walnym Zebraniu Członków PTD, które odbędzie się w trakcie VI Karpackiej Konferencji Diabetologicznej w Karpaczu, w Hotelu Gołębiewski, ul. Karkonoska 14, w głównej sali wykładowej na 7. piętrze, w dniu 18 maja 2012 roku, o godz. 17.00

więcejDoroczne Walne Zebranie Członków PTD 

Zgodnie z przepisami nowej ustawy refundacyjnej Ministerstwo Zdrowia ogłosiło w ostatnich dniach kwietnia br. listę refundacyjną leków mającą obowiązywać od 1 maja br. Po raz kolejny nie umieszczono na niej żadnych nowych leków przeciwcukrzycowych, w szczególności długodziałających analogów insuliny i leków inkretynowych.

więcejProtest Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w sprawie listy leków refundowanych z dn. 1 maja 2012 r.  

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT
na organizację
XIV ZJAZDU POLSKIEGO TOWARZYSTWA DIABETOLOGICZNEGO
miejsce i data:
Łódź, 23-25 maja 2013 r.
Przewidywana liczba uczestników:
2500-3000 osób
Komitet Organizacyjny:
prof. nadzw. dr hab. med. Leszek Czupryniak – przewodniczący
Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego
Ul. Kopcińskiego 22, 90-153 Łódź
E-mail: ;

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XIV Zjazdu Naukowego PTD  1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: