Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w XV Zjeździe Naukowym Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 15–17 maja 2014 roku w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11.

więcejXV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, 15–17 maja 2014 roku 

Każdy zjazd naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego rozpoczyna się wręczeniem grantów i nagród naukowych. Jedną z form wyróżnienia wybitnych osób z grona polskiej diabetologii jest przyznanie nagrody w postaci wygłoszenia wykładu im. Jakuba Węgierki i wykładu im. Mieczysława Wierzuchowskiego.

więcejRegulamin konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego 

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur miast na organizację XVI Zjazdu Naukowego PTD w 2015 r.

więcejKonkurs na zgłoszenie kandydatury miasta jako miejsca XVI Zjazdu Naukowego PTD w 2015 roku 

W dniach 26.06-28.06 odbędzie się na Łotwie (http://www.fid2014.com/conex/fid2014.nsf?Open)
kolejna konferencja z cyklu „Danube Symposia” (http://donausymposium.de/,).

więcejKonferencja z cyklu „Danube Symposia” 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w cyklu konferencji „Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2014 - jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania?”.

więcejCykl konferencji „Zalecenia kliniczne Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 2014 - jak optymalnie leczyć cukrzycę i jej powikłania?” 

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa zasady uczestnictwa członków Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, zwanych dalej Uczestnikami, w Konkursie na przeprowadzenie badań z zakresu diabetologii, zwanego dalej Konkursem, w którym nagrody pochodzą z funduszu nagród Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

więcejRegulamin Konkursu na Grant Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2014 roku 

Szczegółowe informacje na stronie

http://www.diabeto.viamedica.pl/

więcejREPETYTORIUM Z DIABETOLOGII. NAJNOWSZE ZALECENIA PTD 2014 

Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Konferencji "Nadciśnienie i choroby cywilizacyjne", która odbędzie się 10 maja 2014 roku.

więcejSzczecińska Konferencja "Nadciśnienie i choroby cywilizacyjne", 10 maja 2014 roku 

Zapraszamy do udziału w II Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych.

4 kwietnia 2014 - Łódź

24 października 2014 - Kraków

21 listopada 2014 - Warszawa

więcejII Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych  1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: