Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Szczegółowe informacje na stronie

http://www.diabeto.viamedica.pl/

więcejREPETYTORIUM Z DIABETOLOGII. NAJNOWSZE ZALECENIA PTD 2014 

Zapraszamy do udziału w Szczecińskiej Konferencji "Nadciśnienie i choroby cywilizacyjne", która odbędzie się 10 maja 2014 roku.

więcejSzczecińska Konferencja "Nadciśnienie i choroby cywilizacyjne", 10 maja 2014 roku 

Zapraszamy do udziału w II Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych.

4 kwietnia 2014 - Łódź

24 października 2014 - Kraków

21 listopada 2014 - Warszawa

więcejII Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych  

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji „Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki”, która odbędzie się w dniach 7–8 marca 2014 r. w Katowicach. Kierownikiem Naukowym konferencji jest prof. Krzysztof Strojek.

więcejKonferencja „Cukrzyca. Od teorii do codziennej praktyki”, 7-8 marca 2014 r. Katowice 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Repetytorium z Diabetologii. Najnowsze zalecenia PTD 2014", która odbędzie się 15 lutego 2014 roku w Krakowie

więcejRepetytorium z Diabetologii. Najnowsze zalecenia PTD 2014, Kraków, 15.02.2014 

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach 28–29.03.2014 odbędą się VI Małopolskie Dni Diabetologiczne. Jest to największa i najważniejsza konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana przy współudziale Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

więcejVI MAŁOPOLSKIE DNI DIABETOLOGICZNE Kraków, 28–29.03.2014 

Droge Koleżanki i Koledzy!

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 13-15 marca br. odbędzie się we Wrocławiu VI Diabetologiczny Kurs Podyplomowy EASD im. Oskara Minkowskiego organizowany przez Komisję Kształcenia Podyplomowego Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (European Association for the Study of Diabetes, EASD).

więcej6th Minkowski EASD Advanced Postgraduate Course in Clinical Diabetes 13-15 March 2014, Wrocław, Poland 

XIV Konferencja Cukrzycy typu 1

Data: 7 Styczeń 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Konferencji Cukrzycy typu 1, która odbędzie się w dniach 24-26 kwietnia 2014 roku we Wrocławiu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.14polpediab.wroclaw.pl

więcejXIV Konferencja Cukrzycy typu 1 

Konsultant Krajowy, prof. Krzysztof Strojek, przekazał Prezes NFZ, Pani Agnieszce Pachciarz, swoje stanowisko dotyczące interpretacji przepisów refundacyjnych dotyczących analogów długodziałających insuliny w cukrzycy typu 2. Dokument ten można pobrać tutaj.

więcejStanowisko Konsultanta Krajowego w dziedzinie Diabetologii dotycząca interpretacji przepisów refundacji analogów długodziałających insuliny w cukrzycy typu 2 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: