Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

V Spotkanie po EASD

Data: 26 Wrzesień 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji - V Spotkanie po EASD / III Konferencja Czasopisma "Diabetologia Kliniczna”, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2014 roku w Gdańsku.

więcejV Spotkanie po EASD  

Konferencja „Cukrzyca i ciąża”

Data: 19 Wrzesień 2014

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji „Cukrzyca i ciąża”, która odbędzie się 18 października 2014 roku.

więcejKonferencja „Cukrzyca i ciąża” 

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne z siedzibą w Gdańsku jest organizatorem XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, który odbędzie się w dniach 21 – 23 maja 2014 r. we Wrocławiu.

więcejZaproszenie do składania ofert na organizację XVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

Zarząd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego uprzejmie informuje, że zmianie uległ dotychczasowy adres siedziby PTD. Nowy adres to: ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk.

więcejZmiana adresu siedziby Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego 

Zarząd główny podjął decyzję o przyznaniu stypendiów PTD-Eli Lilly na wyjazd na 49. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywającego się w Wiedniu w dn. 15-19 września 2014 r.

więcejLista osób, które otrzymały travel grant PTD/Eli Lilly 

Stypendia PTD-Eli LIlly EASD 2014

Data: 23 Czerwiec 2014

Regulamin przyznawania stypendiów PTD-Eli Lilly na wyjazd na 49. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywającego się w Wiedniu w dn. 15-19 września 2014 r.

więcejStypendia PTD-Eli LIlly EASD 2014 

15-17 maj br. odbył się w Gdańsku XV Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, wzięło w nim udział ponad 2600 lekarzy i pielęgniarek. W trakcie zjazdu zainicjowana została akcja zbierania 100 tys. podpisów pod projektem Narodowego Programu Przeciwdziałania Cukrzycy i jej Powikłaniom.

więcejApel o popracie narodowego programu przeciwdziałania cukrzycy i jej powikłaniom 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Międzynarodowym Kongresie PTK, który odbędzie się w dniach 18-20 września 2014 roku w Poznaniu.

więcejXVIII Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Poznań, 18-20 września 2014 roku 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: