Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Ogłoszenie o konkursie na granty

Data: 19 Styczeń 2015

Regulamin Konkursu na Granty Naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2015 roku

więcejOgłoszenie o konkursie na granty 

Regulamin konkursu na nagrody naukowe Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego w 2015 r. – wykład im. J. Węgierki i wykład im. M. Wierzuchowskiego.

więcejOgłoszenie o konkursie na wykłady - nagrody 

Konkurs na zgłoszenie kandydatury miast jako miejsc organizacji Zjazdów Naukowych PTD w 2016 (XVII Zjazd) i 2017 roku (XVIII Zjazd).

więcejOgłoszenie o konkursie na miejsca zjazdu w 2016 i 2017 r. 

Serdecznie zapraszamy na Zimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Katowicach 21 lutego 2015 roku.

więcejZimowe Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Katowice 

Serdecznie zapraszamy na Wiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Poznaniu 28 marca 2015 roku.

więcejWiosenne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Poznań 

Serdecznie zapraszamy na Letnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Gdańsku w dniach 13-14 czerwca 2015 roku.

więcejLetnie Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Gdańsk 

Serdecznie zapraszamy na Jesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii, które odbędzie się w Warszawie 10 października 2015 roku.

więcejJesienne Repetytorium z Kardiologii i Hipertensjologii - Warszawa 

Serdecznie zapraszamy na VII Konferencję „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych”, która odbędzie się w Poznaniu 7 marca 2015 roku.

więcejVII Konferencja „Najnowsze standardy diagnostyczne i terapeutyczne zaburzeń metabolicznych” 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: