Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Zaproszenie do składania ofert

Data: 12 Lipiec 2016

Zapraszamy do składania ofert na organizację XIX Zjazdu PTD, który odbędzie się 24–28 maja w Katowicach.

więcejZaproszenie do składania ofert 

Minister Zdrowia wydał ostateczną, pozytywną decyzję dotyczącą kontyuacji refundacji od 1 lipca 2016 r. na dotychczasowych warunkach. Oznacza to, że insulina Lantus będzie nadal dostępna w refundacji dla chorych z cukrzycą typu 1.

więcejRefundacja preparatu Lantus we wskazaniu cukrzuca typu 1 

Informujemy, że termin składania wniosków o przyznanie stypendium PTD – Eli Lilly przeznaczonego na sfinansowanie wyjazdu na Zjazd EASD w Monachium zostaje przedłużony do dnia 29 czerwca 2016 roku. Zachęcamy do uczestnictwa w programie stypendialnym.

więcejPrzedłużony termin składania wniosków o stypendium PTD – Eli Lilly 

W tym roku Polskie Stowarzyszenie Diabetyków obchodzi 35-lecie swojej działalności. Obchody rocznicy odbyły się 11 czerwca w siedzibie Akademii Polonijnej w Częstochowie. Wzięło w nich udział ponad 300 diabetyków z całego kraju.

więcejJubileusz 35-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków 

Zachęcamy do obejrzenia wypowiedzi prof. Macieja Małeckiego — Prezesa Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego z okazji 35-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

więcej35-lecie Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków 

W ostatnich dniach Polskie Towarzystwo Diabetologiczne oraz konsultant krajowy z diabetologii otrzymali prośbę o zajęcie stanowiska w kwestii opinii Komisji Ekonomicznej rekomendującej nieprzedłużenie refundacji insuliny Lantus dla pacjentów z cukrzycą typu 1. W związku z tym chcielibyśmy przekazać następującą opinię.

więcejList PTD i konsutanta krajowego z diabetologii do Ministerstwa Zdrowia 

Zapraszamy do udziału w II Konferencji "Postępy w diabetologii", która odbędzie się w Krakowie 28–29 października 2016.

więcejKonferencja "Postępy w diabetologii" – zapraszamy do bezpłatnego udziału 

Zapraszamy do udziału w V Konferencji Czasopisma "Clinical Diabetology", która odbędzie się 17 i 18 czerwca 2016 roku w Warszawie.

więcejV Konferencja Czasopisma "Clinical Diabetology" — bezpłatne uczestnictwo 

Regulamin przyznawania stypendiów PTD – Eli Lilly na wyjazd na 52. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywający się w Monachium 12–16 września 2016 r.

więcejStypendia PTD – Eli LIlly EASD 2016 

Zapraszamy do udziału w VII Spotkaniu po EASD, czyli po corocznym spotkaniu Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Cukrzycą, które odbędzie się 15 października 2016 r.

więcejVII Spotkanie po EASD – zapraszamy do bezpłatnego udziału 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: