Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

Pragniemy poinformować, że w dniach 14-20 maja 2017 roku w Salzburgu odbędzie się kurs diabetologiczny organizowany przez Open Medical Institute. Termin rejestracji upływa 31 stycznia 2017 roku.

więcejSeminarium Open Medical Institute w Salzburgu 

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do III edycji szkoły pompowej PTD zostanie zamknięta w dniu 27 stycznia 2017 r.

więcejRekrutacja do III edycji szkoły pompowej 

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII Konferencji im. J. W. Grotta - nowości w diabetologii, która odbędzie się w dniach 3-4 lutego 2017 w Łodzi.

więcejVII Konferencja im. J. W. Grotta - nowości w diabetologii - zaproszenie 

Zachęcamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji Szkoły Pompowej PTD. Kurs ten jest przeznaczony przede wszystkim dla lekarzy mających już pewne doświadczenie w terapii za pomocą osobistych pomp insulinowych.

więcejSzkoła Pompowa - III edycja już wkrótce 

Informujemy, iż kurs zamykający II edycję Szkoły Pompowej PTD wraz z egzaminem kończącym będzie miał miejsce w dniach 23 i 24.03.2017.

więcejInformacja dotycząca terminu kursu zamykającego II edycję Szkoły Pompowej PTD 

Zarząd Główny PTD informuje, że w dniu 18 października 2016 r. roku został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XIX Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (Katowice, 24-26 maja 2018 r.).

więcejOrganizacja XIX Zjazdu PTD - rozstrzygnięcie konkursu 

Kolejne wydanie kampanii "Jak żyć z cukrzycą" w dzienniku "Rzeczpospolita" oraz na stronie www.jakzyczcukrzyca.pl.

więcejKampania "Jak żyć z cukrzycą" - kolejne wydanie 

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Cukrzycy. Z tej okazji wystartowała kolejna edycja kampanii edukacyjnej "Życie z cukrzycą" pod patronatem Międzynarodowej Federacji Diabetologicznej i Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego przygotowana przez Medical Media Solutions. Projekt ukazał się wraz z dziennikiem "Rzeczpospolita" oraz jest dostępny również on-line.

więcejJak poprawić życie osób z cukrzycą? Startuje 5. edycja kampanii "Życie z cukrzycą" 

Prezentujemy stanowiska Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę oraz konsultantów w dziedzinie diabetologii w związku z ukazaniem się w mediach raportu Zespołu ds. Szkolenia Specjalizacyjnego Lekarzy (działającego przy Ministerstwie Zdrowia) i nieumieszczeniem w nim diabetologii wśród specjalizacji lekarskich.

więcejDiabetologia jako specjalizacja lekarska - stanowisko PTD, PSD i konsultantów w dziedzinie diabetologii  1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: