Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.
Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Elektroniczny System Opłat Członkowskich

Partner serwisu:

Patron medialny:

Aktualności

śp. Dr hab. n. med. Mariusz Jasik

Data: 27 Listopad 2020

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 25 listopada br. zmarł nagle dr hab. n. med. Mariusz Jasik, nasz Kolega, specjalista chorób wewnętrznych, farmakologii klinicznej i diabetologii, pracownik Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wspaniały dydaktyk, naukowiec, oddany pacjentom lekarz. Ze smutkiem w sercu żegnamy naszego Kolegę.

więcejśp. Dr hab. n. med. Mariusz Jasik  

W Światowy Dzień Cukrzycy, 14 listopada, spotykamy się na I Wirtualnej Konferencji mojacukrzyca.org.

więcejI Wirtualna Konferencja mojacukrzyca.org  

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Virtual Meeting: Rok 2020 w diabetologii – nie tylko pandemia. Debata on-line, która odbędzie się 26 listopada 2020 roku o godz. 18.30.

więcejRok 2020 w diabetologii – nie tylko pandemia. Debata on-line 

IX Pediatryczna Akademia Diabetologii

Data: 29 Październik 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w IX Pediatrycznej Akademii Diabetologii online, która odbędzie się w dniach 3-5 grudnia 2020 r.

więcejIX Pediatryczna Akademia Diabetologii  

3. Forum Nowoczesnej Diabetologii

Data: 26 Październik 2020

Zapraszamy do udziału w 3. Forum Nowoczesnej Diabetologii, które odbędzie się w dniach 20–21 listopada 2020 r., tym razem w formule online.

więcej 3. Forum Nowoczesnej Diabetologii 

ZG PTD informuje, że w dniu 18 września 2020 roku został rozstrzygnięty konkurs ofert dotyczący organizacji XXIII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. W wyniku głosowania organizatorem technicznym w/w Zjazdu wybrano firmę "Bachleda Kongresy Eventy".

więcejKonkurs na organizację XXIII Zjazdu PTD rozstrzygnięty 

VII Konferencja „Cukrzyca i ciąża"

Data: 8 Październik 2020

Zespół Kliniki Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka zapraszają do wzięcia udziału w VII Konferencji Naukowej pt. ,,Cukrzyca i ciąża”.

więcejVII Konferencja „Cukrzyca i ciąża" 

56. Zjazd EASD

Data: 21 Wrzesień 2020

Wielu z nas w dniach 21–25 września br. planowała być w Wiedniu na 56. Zjeździe EASD. Nie w realu, ale wirtualnie dołączmy, aby uczestniczyć w sesjach plenarnych z mocnym akcentem polskim. W tym roku sesjom przewodniczą: prof. Ewa Wender-Ożegowska i prof. Leszek Czupryniak, który ponadto komentuje STEP-programme.

więcej56. Zjazd EASD  

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem przyznawania stypendiów PTD - Eli Lilly na 56. Zjazd Naukowy Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD) odbywający się w Wiedniu, w dniach 21–25 września 2020 roku, w formie e-kongresu.

więcejStypendia PTD — Eli Lilly (EASD 2020) 

Szanowni Państwo,

wszystkich, którym bliska jest diabetologia polska zapraszamy do przeczytania książki pt. Pół wieku diabetologii polskiej – rozmowy z Mistrzami.

więcejPół wieku diabetologii polskiej – rozmowy z Mistrzami 1% na rzecz PTD

Czy przy składaniu rozliczenia rocznego przekazał/-abyś 1% swojego podatku na rzecz PTD, jeżeli zyskałoby ono status organizacji pożytku publicznego (OPP), jak inne stowarzyszenia i fundacje?: